درباره ما

هلدینگ دینامیک، نخستین و تنها هلدینگ زنجیره تامین تولید و توزیع همزمان در صنعت کاغذ بسته بندی ایران است. این هلدینگ، با بیش از یک دهه سابقه، در فضای صنعتی با مساحت بیش از یکصد و بیست هزار متر مربع و حدود بیست و پنچ هزار متر مربع سالنهای صنعتی، در بخشهای مختلف در حال فعالیت است.


هلدینگ دینامیک با فعالیت در چرخه کامل تولید کاغذ بسته بندی، بصورت همزمان، تمامی خدمات را از جمله، مهندسی، ساخت تجهیزات، تامین قطعات یدکی،کالاهای مصرفی، بازاریابی و بازرگانی، به مشتریان خود ارائه می کند.


این هلدینگ، در حال حاضر با تکیه بر سرمایه های انسانی و مدیریت منابع مالی، در بخش تولید و توزیع کاغذ بسته بندی فعالیت دارد و با راه اندازی تدریجی طرحهای توسعه تولید در سه سال آینده، ایفاگر نقش پر رنگ تری در بازار خواهد بود.


هلدینگ دینامیک با اتخاذ استراتژی دانش محور در همه بخشها (دانش بنیان در حوزه فناوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته)، همراه با تفکر تیمی و با شعار توجه به امروز، اندیشه فردا، دستیابی به فناوری روز و پیشرفت و توسعه این صنعت را، در ایران و منطقه هدف گذاری نموده است.

موفقیت مشتری چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

هلدینگ دینامیک، با درک موضوعاتی چون،«نیاز اقتصاد پیشرفته به جامعه پیشرفته » و « استقرار نظام اقتصاد کنونی بر پایه خدمات، اندیشیدن، دانستن و آزمودن» ، «اهمیت دانش در اقتصاد» ، در رهیافتی پیشگام ، با ایجاد ساز و کار توانایی تغییر سریع برنامه ها و تصمیم گیری ها جهت افزایش ظرفیت کلی شرکت برای انطباق با تغییر، استراتژی برنامه ریزی بر اساس نیازهای متغییر مشتریان را پیاده سازی نمود.

1000

مشتری

500

نیروی انسانی

30

پروژه های انجام شده

ما چه کاری انجام می دهیم

پیاده سازی خطوط تولید کاغذ و مقوا

هلدینگ دینامیک با فعالیت در چرخه کامل تولید کاغذ بسته بندی، بصورت همزمان، تمامی خدمات را از جمله، مهندسی، ساخت تجهیزات، تامین قطعات یدکی،کالاهای مصرفی، بازاریابی و بازرگانی، به مشتریان خود ارائه می کند.

تامین لوازم پوششی خطوط تولی کاغذ

با بانک اطلاعاتی جامع ار عمده ترین فعالیت صنعت کاغذ ایران، این شرکت اقدام به تامبن و انبارش انواع سایزهای فلت و وایرمورد استفاده، از معتبرترین کارخانجات آسیایی و اروپایی نموده است که این ظرفیت، شرکت نوین تجارت دینامیک ابتکاررا در پاسخگویی سریع و دقیق به نیازهای مشتریان، توامندی دو چندان بخشیده است و متقابلا موجب آرامش و ارتقا سطح رضایتمندی مشتریان عزیز گردیده است.

تامین رنگ و مواد افزودنی خطوط تولید کاغذ

-